Skraidančios monetos Padidinti

Skraidančios monetos

202

Nauja prekė

Visi dalyviai patenka į magišką stebuklų pilną pasaulį. Atsagiai, nes garsiai ištaręs šį burtažodį gali niekados nebeatgauti ten įdėtų monetų. Stebėkite, kaip įdėjus į vieną tarelę monetas, jos netikėtai atsiranda kitoje, nors tai ir nesuprantama, kaip jos atsirado kitoje....matyt nuskrido.

Smulkiau

Tuime

1,20 €

Nemokamas pristatymas perkant už 35EUR ir daugiau
Nemokamas pristatymas perkant už 35EUR ir daugiau

Apie prekę

Fokus pokus-Skraidančios monetos.

Fokus, pokus marokus! Visi šventės dalyviai patenka į magišką stebuklų pilną pasaulį. Atsagiai, nes garsiai ištaręs šį burtažodį gali niekados nebeatgauti ten įdėtų monetų. Stebėkite, kaip įdėjus į vieną tarelę monetas, jos netikėtai atsiranda kitoje, nors tai ir nesuprantama, kaip jos atsirado kitoje....matyt nuskrido.

Tu gali būti vakarėlio siela! Bet nepamiršk, kad ne viskas gali pavykti iš pirmo karto, todėl prieš burdamas kitiems pabandyk tai padaryti be pašalinių akių. Taip tu gali išbandyti slapčiausius burtažodžius, kurie tiks labiausiai šiam burtui.

Tik nepamirškite elgtis atsakingai, nes užburtame pasaulyje apstu netikėtumų! Visi dalyviai bus nustebinti, nes susidurs su burtais, magija ir stebuklais, kur bus kažkas Nepaprasto Paprasto Atrasto, juokingų ir linksmų sprendimų ir išeičių iš beviltiškų ar komiškų situacijų.

Gero vakarėlio!

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: