Nuotaikų kauliukas Padidinti

Nuotaikų kauliukas

196

Nauja prekė

Stebuklingi burtažodžiai ir magiškas kauliukas padės tau atspėti žiūrovų nuotaiką atitinkantį kauliuko "veidelį". Leisk žiūrovui pasirinkti vieną iš trijų nuotaikų (linksmas, liūdnas, piktas), įdėti kauliuką pasirinkta nuotaika į viršų ir uždaryti dėžutę. Magiškos tavo galios leis atspėti žiūrovo pasirinkimą neatidarius dėžutės.

Smulkiau

Turime

1,20 €

Nemokamas pristatymas perkant už 35EUR ir daugiau
Nemokamas pristatymas perkant už 35EUR ir daugiau

Apie prekę

Fokus pokus-Magiška dėžutė.

Fokus, pokus marokus! Visi šventės dalyviai patenka į magišką stebuklų pilną pasaulį. Stebuklingi burtažodžiai ir magiškas kauliukas padės tau atspėti žiūrovų nuotaiką atitinkantį kauliuko "veidelį".

Leisk žiūrovui pasirinkti vieną iš trijų nuotaikų (linksmas, liūdnas, piktas), įdėti kauliuką pasirinkta nuotaika į viršų ir uždaryti dėžutę. Magiškos tavo galios leis atspėti žiūrovo pasirinkimą neatidarius dėžutės.

Tu gali būti vakarėlio siela! Bet nepamiršk, kad ne viskas gali pavykti iš pirmo karto, todėl prieš burdamas kitiems pabandyk tai padaryti be pašalinių akių. Taip tu gali išbandyti slapčiausius burtažodžius, kurie tiks labiausiai šiam burtui.

Tik nepamirškite elgtis atsakingai, nes užburtame pasaulyje apstu netikėtumų! Visi dalyviai bus nustebinti, nes susidurs su burtais, magija ir stebuklais, kur bus kažkas Nepaprasto Paprasto Atrasto, juokingų ir linksmų sprendimų ir išeičių iš beviltiškų ar komiškų situacijų.

Gero vakarėlio!

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: