Gintarinis muilas, 35 g.

185

Nauja prekė

Šio šaltuoju būdu pagaminto muilo sudedamosios dalys - gintaro produktai (gintaro rūgštis ir gintaro aliejus) bei kiti įvairūs natūralūs augaliniai aliejai. Jame nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų, tai visiškai natūralus produktas. Tinka kiekvieno, net ir jautriausiai kūdikio odai. Valo, ramina, lygina odą, skatina regeneraciją, skaistina, jaunina, dezinfekuoja, maitina.

Smulkiau

5,00 €

Nemokamas pristatymas perkant už 35EUR ir daugiau
Nemokamas pristatymas perkant už 35EUR ir daugiau

Apie prekę

Jums siūlome ypatingų savybių turintį gintaro muilą. Šio šaltuoju būdu pagaminto muilo sudedamosios dalys - gintaro produktai (gintaro rūgštis ir gintaro aliejus) bei kiti įvairūs natūralūs augaliniai aliejai. Jame nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų, tai visiškai natūralus produktas. Tinka kiekvieno, net ir jautriausiai kūdikio odai. Valo, ramina, lygina odą, skatina regeneraciją, skaistina, jaunina, dezinfekuoja, maitina.

35 +/-3 g muilo gabalėlis įpakuotas gražioje dėžutėje, puoštoje gintarėliais. Tai gali būti nuostabi Lietuvą primenanti dovanėlė Jūsų draugams, lankant juos užsienyje ar jiems viešint pas Jus svečiuose!

Gintaras – vienas svarbiausių pasaulio vertingųjų mineralų. Žmonijai jis žinomas tūkstančius metų, randamas įvairiose Žemės vietose. Kiekvienos radymvietės gintaras vis kitoks, skirtingas sudedamųjų medžiagų proporcijomis, spalvomis, amžiumi ir kt. Vis dėlto, seniausi gintaro keliai per mirtinus pavojus buvo išminti link dabartinės Baltijos jūros: baltiškasis gintaras tūkstantmečiais garsėjo grožiu ir ypatingomis galiomis.

Mokslinėje literatūroje iš visų gintarų tik baltiškasis įvardijamas sukcinitu (pavadinimas iš lotyniško pušies pinus sukcinifera, augusios dab. Baltijos jūros baseine), t.y. turinčiu gintaro rūgšties. Jo spalvų paletė – visas vaivorykštės spektras. Sudėtimi jis kaip gyvas organizmas; jame daugybė žmogui reikalingų mikroelementų, kitų gyvybiškai svarbių medžiagų, taip pat vieninteliame nėra sunkiųjų metalų druskų, o tai reiškia, kad jis ne tik pripažintas pasaulyje stipriausias gyduolis, bet ir veiksminga priemonė kosmetologijoje.

Baltiškojo gintaro sudėtis ir savybės tokios unikalios, kad apie jį rašomos mokslinės studijos, o jis vis nesiliauja stebinęs... Svarbiausios gintaro veikliosios medžiagos – gintaro rūgštis ir gintaro aliejus.

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: