Gėrimų žaidimai
Tai puikus ledų laužytojas vakarėlio pradžioje! Šie žaidimai - puikus netradicinis būdas užimti svečius ir smagiai praleisti laiką. Taip pat toks žaidimas gali tapti linksma dovana geram Jūsų draugui!

Gėrimų žaidimai Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • 14,00 € Turime

  Žaidmo tikslas: dviejų judančių strypų pagalba rutuliuką "patupdyti" į kuo toliau nuo pradžios esančią duobutę. Kiekvieno žaidimo pradžioje taureles pripildykite įvairių gėrimų. Pasistenkite, kad taurelėje, pažymėtoje mažiausiu skaičiumi, būtų pats neskaniausias gėrimas, o pažymėtoje didžiausiu skaičiu - skaniausias (arba pagal stiprumą).

  14,00 €
  Turime
 • 14,00 € Turime

  Žaidimo tikslas: įmušti kamuoliuką į duobutę atliekant kuo mažiau smūgių. Žaidimo taisyklės: jei vienu metu žaidimą žaidžia 2 žaidėjai, jie vienas paskui kitą muša kiekvienas savo kamuoliuką į duobutę ir skaičiuoja smūgius. Laimi tas, kuris atliko mažiau smūgių.

  14,00 €
  Turime
 • 14,00 € Turime

  Žaidimo taisyklės: žaidėjai eilės tvarka meta strėlytę į taikinį ir ištuština atitinkamomis spalvomis pažymėtos taurelės turinį. Nuo Jūsų taiklumo priklauso ar gersite visą, ar pusę taurelės, ar gersite su draugu, ar gers visa kompanija, o gal liksite be nieko. Kuo pripildysite taureles priklauso nuo jūsų fantazijos ir tai nebūtinai turi būti...

  14,00 €
  Turime
 • 14,00 € Turime

  Žaidimą sudaro žaidimo lenta ("jūra") ir taurelės ("laivai"). Taurelės pripildomos vienos ar kelių rūšių gėrimų ir sustatomos ant lentos. Vienas dalyvis "šaudo" priešininko laivus. Pataikęs, išgeria priešininko "laivo" turinį. Žaidžiama tol kol "jūra" lieka tuščia.

  14,00 €
  Turime
 • 14,00 € Turime

  Šis gėrimų žaidimas Bingo žaidžiamas labai paprastai: taurelės pripildomos įvairių rūšių gėrimų (nebūtinai alkoholinių, tinka ir saldus ar sūrus vanduo, citrinos sultys ir pan.), žaidėjas išsuka būgną, iškrenta tam tikros spalvos kamuoliukas, tokios spalvos taurelę ir reikia ištuštinti.

  14,00 €
  Turime
 • 14,00 € Turime

  Žaidimą gali žaisti 2-6 žaidėjai. Kiekvienas žaidėjas išsirenka vieną spalvotą žetoną ir paeiliui išsirinkę patinkančią angą meta žetoną. Taurelę, ties kuria sustojo žetonas, žaidėjas išgeria ir vėl pripildo to paties gėrimo. Kad būtų įdomiai taureles siūlome pripildyti skirtingais gėrimais: tinka įvairios sultys, valgomosios druskos tirpalas, šalta...

  14,00 €
  Turime
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų